Vítězství plavců v Karviné

Autor: Jiří Baláš <jiribalas(at)email.cz>, Téma: Plavání, Vydáno dne: 27. 03. 2007

Dalším závodem čáslavských plavců byl o víkendu motýlkářský trojboj v Karviné, kam se nominovala dvojice Andrea a Jiří Balášovi a starší žákyně Jana Páclová, pro kterou to byl první start na oficiálních závodech.

Dalším závodem čáslavských plavců byl o víkendu motýlkářský trojboj v Karviné, kam se nominovala dvojice Andrea a Jiří Balášovi a starší žákyně Jana Páclová, pro kterou to byl první start na oficiálních závodech.
Andrea a Jiří Balášovi vybojovali jednoznačná vítězství jak v jednotlivých startech, tak také v celkovém součtu bodů z 50, 100 a 200m motýlek. Jana Páclová sice nepatřila mezi nejlepší, předvedla ale velkou bojovnost a ve svých startech si zaplavala nejlepší osobní výkony. 

"Vzhledem k jejímu prvnímu startu na velkých závodech jsme od ní nic velkého nečekali," doplnila trenérka Andrea Balášová, "přesto je možno očekávat od Jany dobré výsledky."

Dalším závodem, kterého se zúčastní čáslavský plavecký klub Pandora bude o víkendu míting O pohár TJ Bižuterie v Jablonci nad Nisou. Na tyto závody je nominováno celkem 14 čáslavských plavců.