Kultovní brněnská dvojice ČokoVoko míří do Kutné Hory

Autor: admin <admin(at)caslavsko.net>, Téma: Hudba, Vydáno dne: 08. 11. 2014

Koncert dvou brněnských „raperek“ je naplánován na 14. listopadu. „Nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně,“ se představí od půl deváté večer v kutnohorském restaurantu Dačický. Svoji tvorbu ČokoVoko kdesi přirovnaly k dopravní nehodě – většina lidí se podívá, byť je potom otřesená.

Koncert dvou brněnských „raperek“ je naplánován na 14. listopadu. „Nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně,“ se představí od půl deváté večer v kutnohorském restaurantu Dačický. Svoji tvorbu ČokoVoko kdesi přirovnaly k dopravní nehodě – většina lidí se podívá, byť je potom otřesená.
ČokoVoko jsou svérázné Brňačky, které je třeba slyšet naživo. Mají velkou řadu příznivců i odpůrců. Uštěpačná a lehce cynická tmavovláska Adéla a lehce přecitlivělá blondýna se smyslem pro tragiku a duchovno Zuzana patří k fenoménům současné hudební scény.
Čoko Voko

Samy trvají na tom, že jejich produkce není rap, ale mluvené slovo. Nejspíš proto, aby se vyhnuly zařazení do žánrové škatulky. A není divu, ČokoVoko, to je škatulka sama pro sebe. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči a uši za pouhých sto korun již zmíněného 14. listopadu 2014 u Dačického. Kultura do města