sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Za 14 dní : V tomto týdnu není žádné další představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 04. 03. 2006 •• Rubrika: » Index » Informace •• admin

s_o Vítáme Vás na našem serveru!

Záměrem tohoto webu je soustředit informace o kulturních, sportovních a ostatních užitečných informacích z Čáslavi a okolních měst, městeček a obcí, které s ní geograficky, historicky, kulturně či jinak souvisí. Tak, aby je čtenář nalezl pohromadě, bez nutnosti někdy složitého hledání.

Dnes má již většina obcí své vlastní internetové stránky, ať už z vlastního rozhodnutí, nebo proto, že jim to stát dal za povinnost. Stále je však obtížné informace o dění v bydlišti získat. Něco najdeme v novinách, další nám řeknou sousedé nebo známí a ještě další najdeme na webu naši obce. Často se také  o něčem zajímavém dozvíme teprve až když to skončilo.

Ještě hůře jsou na tom turisté, kteří do našeho kraje zavítají. Přečíst si regionální tisk dopředu nemohou, známé ve zdejším kraji třeba také nemají a tak jim zbývá hledat na webu pomocí vyhledávačů. Ovšem těch, kteří umějí opravdu dobře používat třeba Google, není zase tak mnoho.

Také jim by měl usnadnit život náš portál. Nechceme suplovat funkci obecních, zájmových a jiných webů, nebo ji dokonce omezovat, ale naopak jí doplňovat. Vzhledem k použití redakčního systému phpRS je aktualizace informací okamžitá a díky vyhledávání je pro návštěvníka jejich získání snadné. 

Rádi bychom navázali spolupráci se všemi okolními obcemi, se sportovními, zájmovými a jinými sdruženími, s knihovnami, divadly, kiny a podobnými organizacemi. Doufáme, že spolupráce bude vzájemně výhodná, protože na našich stránkách bude pak vždy odkaz na  stránky Vaše a tím vzroste i jejich návštěvnost.

Podobné služby, které najdete na webu jsou obvykle buď informační služby svázané se státními institucemi, jejichž rozsah je dán právním předpisem, nebo komerční projekty, které jsou podřízeny tvorbě zisku.

Naproti tomu u nás najdete vstřícnost ke každému dobrému a užitečnému nápadu (pokud půjde uskutečnit). Náš server byl založen s převážnou orientací na nekomerční informační služby a do budoucna nepředpokládáme  výrazné změny.

Proto se na Vás obracíme s návrhem: pomozte nám náš záměr uskutečnit.  Jsme schopni nejen vytvořit, ale i udržovat toto místo, které by mohlo pomoci ke zviditelnění i těch nejmenších obcí v regionu.

Avšak bez informací, které tam vložíte Vy, bez Vaší spolupráce, se tuhle myšlenku uskutečnit nepodaří!sipka Nejnovější inzeráty

sipka Anketa

MN Čáslav nepochybně prochází minimálně obtížným obdobím. V krátké době dvě změny ředitele, předtím COVID a souběžně s tím i značné, možná i trochu neuvážené personální změny. Primáři dávají výpovědi, s nimi i zkušení lékaři a sestry, rehabilitační pracovnice. Flustrace, problémy s komunikací mezi odděleními, ztráta víry v budoucnost. Příčin je jistě více, těžko určit co je "to hlavní". Co si myslíte Vy, jak naše nemocnice dopadne?

  COVID odezní a vše bude zase fajn.
5 (5 hl.)
  Budeme se v problémech plácat pár let ale ustojíme to!
0 (0 hl.)
  Tohle fakt nevím...
1 (1 hl.)
  Připomíná mi to Kutnou Horu, teď je z ní přívěšek Kolína.
4 (4 hl.)
  Nevidím už moc šancí na záchranu.
4 (4 hl.)
  Je to v prčicích... (nebo tak nějak)
0 (0 hl.)
  Je to záměr! Zdecimovat a někomu prodat!
7 (7 hl.)


Celkem hlasovalo: 21

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Já bych řek, že za Havla, to bylo skoro to samý. Akorát se tu tehdá nešířil COVID ale blbá nálada...

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.