sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 28. 04. 2006 •• Rubrika: » Index » Informace » Server •• admin

s_o Inzerce na Čáslavsku.

Na našem serveru je k dispozici inzertní modul, který umožňuje vkládání nekomerčních inzerátů. Potřebujete něco prodat, pronajmout, koupit nebo darovat? Využijte této možnosti! Je zdarma!

Jak inzerci používat

Použití je jednoduché: klidnete na odkaz inzerce na hlavním panelu (vlevo nahoře) nebo na liště pod úvodním logem (taky nahoře). Zobrazí se vám seznam kategorií, pod nimi je okruh inzerátů (prodat, koupit, darovat...) a odkaz na přidání nového.

Dále je krátký informační návod, a vyhledávání inzerátu (podle okruhu a kategorie, můžete zkusit zadat ještě obec). Při zadání inzerátu je dobré vyplnit všechny položky, zejména mailovou adresu. Inzertní modul má zabudovanou možnost odesílat odpovědi na inzeráty na Vámi zadanou adresu.

Nezapomeňte na kontakt!

Pokud mail nevlastníte, je alternativou uvést do textu nějaké jiné spojení na Vás, například telefonní číslo - ale v tomto případě jej zveřejňujete na vlastní nebezpečí. Mailová adresa je naproti tomu skryta v databázi systému, a po uplynutí dvou měsíců bude i s celým inzerátem vymazána.

Rozhodně tam ale uveďte alespoň jeden z uvedených kontaktů (nebo něco obdobného) Jinak nemají čtenáři žádnou možnost na Váš inzerát reagovat. Inzerát bez telefonu a mailu, případně s překlepem v mailové adrese, nebo telefonním čísle není bohužel nic ojedinělého.

Využijte možnosti editace

Pokud k inzerátu vyplníte i kolonku s heslem, můžete jej případně z databáze vymazat sami (třeba jste to už prodali...). Systém se na heslo zeptá, a umožní jej vymazat jen jeho autorovi, který heslo zná.

Automaticky se inzerát vymaže z databáze po uplynutí cca dvou měsíců od data jeho vložení. Pokud se Vám na inzerát po tu dobu nikdo neozval, můžete jej vložit znovu. Taktéž počet Vašich inzerátů není ničím omezen. (Předchozí věta v praxi znamená že můžete vložit klidně tři, pět nebo deset inzerátů - pokud by jste jich vložili tisíc, tak to již budeme posuzovat jinak. Předpokládá se přitom, že současně vložené inzeráty nebudou stejné.) Takže například vložit stejný (nebo takřka stejný) inzerát do více kategorií není dovoleno. (Tohle je častý prohřešek, který obvykle řešíme vymazáním přebytečných kopií.)

Pro koho je inzerce určena DŮLEŽITÉ !!

Inzerce je určena pouze pro soukromou nekomerční inzerci. Pokud máte výrobní firmu, obchod, realitní kancelář nebo něco podobného, není to určeno pro Vás. Chceme pomoci lidem, kteří mají například šatstvo po dětech, chtějí prodat auto, shánějí nebo nabízejí podnájem, pronájem, byt a podobně. Inzerát prosím vkládejte jenom jednou (do jedné kategorie)!! V případě sporu nebo námitek, jedná li se o inzerát komerční či nikoliv o tom rozhodne administrátor webu a jeho rozhodnutí je konečné a závazné.

Vyjímkou, kdy se firemní inzerát neposuzuje jako komerční, je nabídka práce. Pokud sháníte nové pracovníky, klidně si sem inzerát podejte. Platí pro seriozní nabídky, ne pro podvody (viz dále).

Za seriozní nabídku považujeme inzeráty typu "Hledám prodavačku do obchodu s psími konzervami. Haf a Ratlík. s.r.o..", naopak pokud napíšete blábol "nenáročná práce, nastandardní ohodnocení vhodná pro kohokoliv" a k tomu nic konkrétního budeme se spíše domnívat, že se jedná o nějakou kulišárnu. Se všemi s toho plynoucími následky - tedy hlavně smazáním inzerátu. Nelíbí se Vám to? Tak to pište konkrétně.

Další pravidlo je, že inzerát musí mít nějaký význam pro občany v působnosti tohoto serveru, tedy z Čáslavi, z Kutné Hory a ostatních obcí v přilehlém okolí. Buďto by měl být odtud inzerent, nebo by mělo mít nějakou souvislost s uvedeným okruhem působnosti to, co nabízí. Tedy pokud jste z Ostravy a chcete prodat chalupu v Aši a sem vás zavedla jenom náhoda, není tato služba pro Vás. Zkuste Anonci, nebo něco podobného.

Můžete inzerci používat když prodáváte přebytečný nábytek po přestěhování, nebo nevhodné svatební dary, které si nechtějí v obchodě vzít zpět. Pro Všechny takové z Vás je tato služba určena. Můžete jí využít i v případě, že sháníte nebo nabízíte práci (viz výše) - ale uvědomte si, že se snažíme být seriozním serverem a tak vkládejte jen seriozní nabídky.

Co není dovoleno

Pokud ale máte továrnu na výrobu nábytku, obchod s obnošeným šatstvem, či prodáváte zaručené přípravy na hubnutí, erekci nebo dokonce lákáte lidi na nějaký podvodný systém typu "letadlo" (do toho často spadají i různé systémy Multi Level Marketingu), najděte si, prosím, jiný způsob reklamy. Takové příspěvky budou nekompromisně smazány.

Výše uvedené se souhrně označuje slovem spam. Je někdy obtížné rozhodnout, co už spam je a co ještě ne. Krom výše uvedených příkladů považujeme za spam také jakoukoliv formu upoutávky nebo reklamy na církve, sekty, politické strany či jiné, podle našeho názoru "mafiánské" společnosti a také na služby, které souhrně označujeme jako "šamanizmus", tedy například léčitelství, esoterika a podobné služby. Různé rychlé půjčky, nebo letadla nebo podobné jsou již zmíněny v předchozím odstavci.

Může se stát, zejména nyní v době krize, že některé inzeráty, kterými nabízíte služby ponecháme. Nebudeme mazat inzerát někomu, kdo nejspíše v tíživé životní situaci hledá práci. Ale pokud nabízíte něco, co považujeme za podvod, tak to klidně uděláme.

Dodržujte, prosím, toto pravidlo. Služba má sloužit široké veřejnosti v Čáslavi, Kutné hoře a přilehlém okolí, a její zahlcení podobnými příspěvky by si mohlo v krajním případě vynutit až její zrušení. (Což bychom vážně neradi.)

Není také dovoleno psát VELKÝMI PÍSMENY. Podle běžně uznávaných pravidel internetu, tzv. Netikety je to považováno za křik. Tak tady prosím neřvěte.

Tato pravidla jsou pro uživatela závazná a mohou být kdykoliv (pokud si to vyžádá situace) doplněna nebo upravena a to i bez předchozího upozornění. Provozovatel negarantuje dostupnost a funkčnost služby, která může být rovněž kdykoliv omezena, upravena nebo zrušena.

Přejeme Vám, ať Vám na Vaše inzeráty přijde hodně odpovědí.


Související články:
RSS kanál - znáte ho? (25.01.2007)


sipka Nejnovější inzeráty

sipka Anketa

MN Čáslav nepochybně prochází minimálně obtížným obdobím. V krátké době dvě změny ředitele, předtím COVID a souběžně s tím i značné, možná i trochu neuvážené personální změny. Primáři dávají výpovědi, s nimi i zkušení lékaři a sestry, rehabilitační pracovnice. Flustrace, problémy s komunikací mezi odděleními, ztráta víry v budoucnost. Příčin je jistě více, těžko určit co je "to hlavní". Co si myslíte Vy, jak naše nemocnice dopadne?

  COVID odezní a vše bude zase fajn.
3 (3 hl.)
  Budeme se v problémech plácat pár let ale ustojíme to!
0 (0 hl.)
  Tohle fakt nevím...
1 (1 hl.)
  Připomíná mi to Kutnou Horu, teď je z ní přívěšek Kolína.
4 (4 hl.)
  Nevidím už moc šancí na záchranu.
4 (4 hl.)
  Je to v prčicích... (nebo tak nějak)
0 (0 hl.)
  Je to záměr! Zdecimovat a někomu prodat!
2 (2 hl.)


Celkem hlasovalo: 14

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.