sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Za 14 dní : V tomto týdnu není žádné další představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 04. 09. 2006 •• Rubrika: » Index » Informace » Server •• admin

s_o Informujte nás o svých akcích

Pro efektivnější spolupráci s pořadateli nejrůznějších akcí je na našem webu nyní nový modul, pomocí kterého můžete naší redakci snadno zaslat informace o Vámi pořádané akci. Návod na použití naleznete v tomto článku.
Hned na začátku je nutno říci, že služba je určena zejména pro ty z vás, kteří pořádáte akce jen zřídka. Takovým typickým příkladem je malá obec, ve které mají jednou za rok máje a jednou ples, dejme tomu včelařů. Nebo škola, která pořádá den otevřených dveří také typicky jednou do roka. Pokud chcete v takovém případě zveřejnit informace o Vaší akci, můžete použít tento formulář, a informace o akci nám zaslat. My se už postaráme o jeho zveřejnění na našem webu. Pořádané akce by měly mít nějakou, většinou geografickou souvislost s naším regionem: Čáslav, Kutná Hora a okolí. Například výstava "Země živitelka", která je vždy v Českých Budějovicích, může být sice zajímavá, ale není to to pravé.

Co je k tomu potřeba? Hlavní je najít si tu chvilku, a napsat dva tři řádky o Vaší akci, doplnit správné datum a hodinu a odeslat. Je ale potřeba to udělat s dostatečným předstihem před konáním Vaší akce. Pokud se rozhodnete nám tímto způsobem zaslat informace dva dny před začátkem, tak to nebude na webu včas. Spíše to tam nebude vůbec, akce které se odehrály včera tam zapisovat pochopitelně nebudeme.

Co Vám to přinese: je to reklama zdarma, o Vaší akci se tak dozví více lidí a více návštěvníků může znamenat nejen víc zábavy ale také třeba větší množství prodaných vstupenek, pečených buřtů a piva, Vaše akce se prostě lépe vydaří. Na zábavě, na které bude víc přespolňáků máte větší šanci, že najdete tu pravou/toho pravého. Nejenom fotbal, ale i  například soutěže dobrovolných hasičů potřebují publikum, které by je povzbudilo. A tak by se dalo pokračovat...

Samostatnou kapitolou jsou kulturní akce o kterých by jste chtěli informovat i zájemce zdaleka - například potencionální turisty. Za tímto účelem často využíváte nejrůznějších plakátovacích služeb nebo inzerce v tisku, které ovšem nejsou zdarma. Tohle je ale také docela účinný způsob propagace, která navíc nic nestojí. A funguje celosvětově.

Opačným případem jsou pořadatelé opakujících se akcí, kteří jich mají i desítky do roka. Možná jste si všimli, že na náš server není zahlcen spoustou reklamy, jako je to běžné jinde. Jsme totiž projekt primárně nekomerční (v budoucnu sice plánujeme v tomto drobné změny, byli bychom rádi kdyby tento projekt byl finančně soběstačný a mohl si dovolit například lepší hosting a podobně). Ale chceme se i nadále orientovat na poskytování informací z regionu a nikoliv na tvorbu zisku.

Mohlo by se ale snadno stát, že překročíme hranice našeho volného času a to se projeví buď omezením poskytovaných služeb, nebo omezením rozvoje serveru. Dá se tomu předejít tím, že se do tvorby obsahu zapojí více lidí. Takže když pořádáte opakují se akce, klidně je přes nás prezentujte. Je to zdarma a tak to i zůstane. Ale pomozte nám tím, že si tam ty informace vložíte sami.

Napište nám a my Vám umožníme Vaše akce vkládat a editovat přes  administrační rozhraní našeho systému. Je to  snadné a ušetříte nám čas, který můžeme smysluplně využít jinde - třeba i v zkvalitnění této služby. Rozhodně to bude stále jenoznačně nejlevnější. Navíc Vám to dává možnost změny "na poslední chvíli", kdy v tomto nejste závislí na nás, až se vrátíme z práce, víkendu, nebo z dovolené. A také - svoje akce znáte do podrobností, takže se nespletete. Nám se to při opisování z nějakého seznamu může stát snadno.

Na závěr tedy rekapitulace: tady je formulář na informaci o jednotlivé akci pro redakci našeho serveru. V případě, že pořádáte akcí desítky ročně, nebo jednu nějak pravidelně, je tu mailová adresa na naši redakci. Napište a určitě se domluvíme.

Těšíme se na spolupráci!

[ Aktuální známka: 1.84 ]

sipka Nejnovější inzeráty

28.2.2021 - Žleby
nabídka (Jiné)
Prodám plechovku garáž o r…
••• Všechny inzeráty •••

sipka Anketa

Kvalifikovanou většinou byl všem státům EU včetně ČR vnucen princip rozdělování uprchlíků podle kvót určovaných Evropskou komisí. To fakticky znamená jakékoliv množství a napořád. Přitom miganti k nám podle všeho ani nechtějí a značná části z nich se nikdy také neintegruje. Existují rizika bezpečnostní i zdravotní. Jak se máme zachovat?

  Všechny přijmout a pozvat i další, ať žije multikulti! Huj!
126 (126 hl.)
  Přijmout je. Oni se určitě integrují. Určitě jim všem hrozí nebezpečí.
5 (5 hl.)
  Vybírat si. Důsledně. Jen ty, teří mají sami zájem zde zůstat a chtějí se integrovat!
28 (28 hl.)
  Nedá se nic dělat, jen brblat u piva, EU je pán...
3 (3 hl.)
  Dát najevo nesouhlas, petice, demonstrace. Vláda se o nás nepostará, pokud ji nedonutíme!
155 (155 hl.)
  Je to v pr... Jdu si koupit žiletkový drát a samopal!
43 (43 hl.)


Celkem hlasovalo: 360

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.