sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 25. 01. 2008 •• Rubrika: » Index » Informace » Server •• admin

s_o Jak přidat novou firmu do adresáře firem?

Protože v poslední době přibývá žádostí o zveřejnění v adresáři firem a jednotlivé rozesílání informací "jak na to" je už docela časově náročné, rozhodli jsme se zveřejnit následující návod na našich stránkách. Vlastníte firmu a chcete být uvedeni na stránkách caslavsko.net? Tak čtěte dále!
Kdo může přidat informaci/upravit údaje o firmě?

Informaci o Vaší firmě může přidat nebo upravit jen administrátor stránek. Je to bezpečností opatření a také opatření vzhledem ke spamu. Kromě toho je administrátor schopen Vámi zadané údaje případně i upravit tak, aby je bylo možno zobrazit a přitom zůstaly pro Vaši firmu co nejvýhodnější. (v případě že je sami nezadáte správně). Jak to tedy udělat? Přečtěte si tento článek a potom nám údaje podle něj zašlete mailem. Na stránkách se zobrazí v krátké době. (V příští verzi plánujeme možnost zadávání údajů pomocí formuláře, zatím to není možné.)

Musíte být místní

Prvním předpokladem je, že Vaše firma je takzvaně "místní", Tedy z Čáslavi, Kutné Hory a okolí. Co je to okolí? Mezi okolí, například Čáslavi, počítáme třeba Vrdy, Horky, Golčův Jeníkov, Ronov, Žleby, Třemošnici, Zbýšov... můžete si to zhruba představit jako okolí, kam jezdí pro klienty čáslavská záchranka, nebo hasiči. U Kutné Hory to posuzujeme podobně. Ve vyjímečných případech můžeme udělat vyjímku a o nějaký ten kilometr to prodloužit - pokud nabízíte něco, co je pro náš okres velmi potřebné. Ale pokud máte firmu v Aši, tak by jste ztráceli čas.

Další pravidla, které nejsou uvedena v tomto článku.

Vyjímečně se může stát, že zápis Vaší firmy bude administrátorem odmítnut. Existují podrobnější pravidla pro zápis do databáze firem, kde je většina případů podrobněji popsána. V tomto článku je popsáno co a proč je potřeba zapsat, ale ne to, kdo bude vložen do databáze a kdo naopak ne (a proč ne). Pokud máte pochybnosti jeslti se to netýká i Vás, raději si výše uvednená pravidla přečtěte.

Pozor na duplicitní zobrazení!

Co to znamená? Je nanejvýš nevhodné, pokud by Vaše firma byla v adresáři uvedena dvakrát (třikrát ...) a ještě horší je, pokud by v některém z odkazů byly špatné údaje. Nejenom, že to vypadá špatně, ale sebere Vám to potencionální zákazníky. Když se někdo dovolá na neexistující číslo, podruhé zavolá raději ke konkurenci.

V databázi je t.č. kolem tisíce záznamů a některé z nich jsou skutečně "out to date" tedy neaktuální. Není v našich silách to nějak ověřovat (a už vůbec ne nějak pravidelně), nemáme na to prosředky ani čas.

Jestli pro svoji firmu chcete něco udělat, podívejte se nejdříve, jeslti tam již nejste uvedeni. Zkuste vyhledat jméno majitele, název firmy, adresu, projděte si obory. Pokud se tam najdete a údaje nejsou správně, můžete nám poslat mail s opravou. Jakmile to bude možné, údaje aktualizujeme. Nezaponeňte nám do mailu přidat odkaz na stránky s tím špatným záznamem. Ulehčíte nám jeho hledání a urychlíte nápravu.

Jaké údaje mohu uvést o své firmě?

Záznamy v databázi mají svou jednoznačnou šablonu, kterou nemůžeme změnit. Následující odstavec popisuje postupně jednotlivé položky, které můžeme zadat.

(Mohlo by Vás zmást, že jich je více, nežli se zobrazuje. Systém umožňuje základní a rozšířené zobrazení. Vzhledem k plánovanému přepracování této služby zatím rozšířené zobrazení nenabízíme. V budoucnu nejspíše dostupné bude za nějaký malý symbolický příspěvek na provoz serveru. Ale již nyní mohou být tyto informace uvedeny v databázi a systém je zohlední například při vyhledávání. Základní zobrazení je zdarma a nepředpokládáme nějakou radikální změnu do budoucna)

 • Název firmy je zřejmě jasná položka, něco jako "Klempířství Vopršálek"
 • Kontaktní osoba jste buď Vy, nebo někdo kdo u Vás zvedá telefony, jméno může být jenom jedno
 • Telefon/y, Systém umí zobrazit asi čtyři telefonní čísla běžné délky. Uveďte ta čísla, na které chcete, aby Vám zákaznici volali. (a pochpitelně taková, která vždy někdo pohotově zvedne)
 • Adresa je další povinná položka, nepotřebuje komentáře
 • Popis činnosti je text o maximálně 150 ti znacích (nemohu to nějak snadno změnit), do kterých by se měl vejít stručný a výstižný popis toho, co vlastně děláte, nabízíte. Délka vychází z historie tohoto modulu. Stručnost je někdy výhodou.
 • Obor, do kterého chcete být zařazeni. Mrkněte se na jejich seznam. Můžete být zařazeni až do třech různých oborů - příkladem je majitel hotelu s restaurací a vlastním autokarem - to je ubytování, stravování, doprava. Tato položka bude v budoucnu rozšířena o podobory - vzhledem k množství údajů/položek je to nyní již nepřehledné.

Další, rozšiřující údaje

Další údaje jsou sice "nepovinné", jsou určeny vesměs pro případ rozšířeného zobrazení, které nyní není aktivní, ale již dnes se v těchto položkách vyhledává. Je tedy vhodné je tam uvést již nyní. Pozn.: Povinné nejsou striktně ani ty údaje výše, ale pokud udáte jenom jméno firmy a telefon a už ne adresu, tak se nedivte, že Vám moc zákazníků nezavolá...

 • IČO je přiklad nepovinné položky. Ale pokud jí máte, stejně jí máte na dveřích, tak proč ne zde. Navozuje to také dojem solidnosti.
 • Fax. Máte Fax? Může zde také být zapsán.
 • Email a adresa WWW stránek
 • Klíčová slova - například u našeho hypotetického klempíře by to byla: okapy, žlaby, svody, měď, pozink, titanzinek, plech, Lindab, výrobky z plechu ... Velmi užitečná věc
 • ICQ, nebo Skype pokud je používáte, můžeme je tam také zadat

Další možnosti zobrazení

Pokud by jste někdy v budoucnu měli zájem o rozšířené zobrazení s těmito doplňujícími údaji, včetně podrobnějšího textu, zmiňte to někam na závěr. Až to bude aktuální, zašleme Vám informaci.

V budoucnu také plánujeme zasílání těchto údajů přes nějaký webový formulář a případnou možnost editovat si svoje údaje sám, rozšiřující moduly a další. Chcete být o nich včas informování? Napište nám.

Tyto rozšířené možnosti zobrazení a podob. sice bude nějak zpoplatněny, ale spíše symbolickou částkou. Vzhledem k počtu návštěvníků, kteří denně vyhledávají v našem adresáři firem se bude jednat o jednoznačně nejlevnější způsob reklamy na regionálních stránkách. Pokud Vás to zaujalo, napište nám.


sipka Nejnovější inzeráty

sipka Anketa

MN Čáslav nepochybně prochází minimálně obtížným obdobím. V krátké době dvě změny ředitele, předtím COVID a souběžně s tím i značné, možná i trochu neuvážené personální změny. Primáři dávají výpovědi, s nimi i zkušení lékaři a sestry, rehabilitační pracovnice. Flustrace, problémy s komunikací mezi odděleními, ztráta víry v budoucnost. Příčin je jistě více, těžko určit co je "to hlavní". Co si myslíte Vy, jak naše nemocnice dopadne?

  COVID odezní a vše bude zase fajn.
3 (3 hl.)
  Budeme se v problémech plácat pár let ale ustojíme to!
0 (0 hl.)
  Tohle fakt nevím...
1 (1 hl.)
  Připomíná mi to Kutnou Horu, teď je z ní přívěšek Kolína.
4 (4 hl.)
  Nevidím už moc šancí na záchranu.
4 (4 hl.)
  Je to v prčicích... (nebo tak nějak)
0 (0 hl.)
  Je to záměr! Zdecimovat a někomu prodat!
2 (2 hl.)


Celkem hlasovalo: 14

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.