sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 15. 10. 2009 •• Rubrika: » Index » Názory •• V. Hamral ml.

s_o Mému otci, starostovi města

děkuji Ti za plnohodnotný, veřejný distanc od mé osoby, neboť právě naše spojitost mi od počátku krajně komplikuje situaci z důvodu ohledů k Tvé osobě.
Takto věřím, že občané nás snad konečně přestanou jakkoli spojovat, neboť já opravdu nehodlám přejímat zvykovou podřízenost a zcela zbytečnou loajalitu k instituci v momentě, kdy je z mého úhlu uplatňována nekorektní správa veřejného pozemku - pohřebiště.

Opravdu mne nenapadá jak víc bys mohl zdůraznit, že stojím na zcela opačné straně než Ty, byť se pouštíš do lékařských spekulací na osobní rovině, kterými soudně uvažujícího nutíš k zamyšlení o důsledcích Tvé výchovy - tedy v případě, že by to byla pravda. Já samozřejmě chápu, že v úřednickém vnímání je pojem ,meč' a ,štít' nejspíš herní symbolika, ale ano, já své články píši v klidu a začleňuji do nich řadu podprahově humorných momentů, tedy meč a štít mi přijde za vtipný, kdy pojem ,prohnilá radnice' je zas asi nejčastějším pojmem používaným občany nespokojenými s politikou města. Tedy je vtipný též.

To, že jsem se dotkl zkostnatělého, nepružného a v poslední době stále víc a víc medializovaného postupu radnice je jaksi jen důsledek mé občanské nespokojenosti, kdy věřím, že právě takto vyhrocené reakce, jakou jsi použil, zdokladují čtoucímu, že v tomto městě je něco špatně, když na občanské postoje jsou používaná osobní vyjádření na základě rodových vazeb. Ano, Čáslav je sice jen větší vesnice a jméno zde má svůj plošný význam, však pokud veřejný činitel přejde do podobných výlevů, znevažuje v první řadě své vlastní postavení. Já ale chápu masivní, nepřetržitý útok proti Tvé osobě, že jsem si i jako syn dovolil vůbec zpochybnit rozhodnutí města, takže tato reakce - jakou jsi použil - je jedině logickou.

A samozřejmě se Ti za situaci, do níž jsem tě dostal, omlouvám jako syn, neboť plně respektuji Tvůj věk a zdravotní stav jako člověka a společně se svou ženou si pro Tebe přejeme hlavně klid, kterého se Ti díky současnému postavení a mým ZANEDBATELNÝM článkům nedostává. Však zvolil jsi místo veřejného činitele a tak musíš být s občanskými reakcemi konfrontován i za situace, že vycházejí od nositele Tvého jména. Je to bohužel Tvá práce.

Nakonec je opravdu fantastické, že to, co se ve větších městech používá zcela standardně, tedy kritika radnice občany, zde dokáže vyvolat takové reakce. Ano, jako radní nejste zvyklí, že by se vám občan jakkoli postavil, neboť místní pasivita vás ukolíbala v letech a umožnila právě ony rostoucí přehmaty, k nimž se dostávají média. Smutný výkon místostarosty, který dokázal z kanceláře doběhnout až k cukrárně, naposledy pak reportáž o dvou milionové ztrátě na studních špatným rozhodnutím a do toho ještě zcela zanedbatelné texty hrobníka, který byl vyšachován výběrovým řízením, které nebylo ani zveřejněné na potřebných místech. Chápu, že na váš zažitý klid je toho v poslední době dost a k tomu ještě ty volby, že. Vaše nejdůležitější volby.

Nu, otče, já Tě obhajovat nepřestanu a vážit si tě budu vždy, protože ze soukromí vím, že jsi opravdu dobrý člověk. To, že jsem vám tam na radnici způsobil takové pozdvižení mne mrzí, ale pochop, že jsem jednoduše předpokládal, že jste veřejní činitelé a podobné reakce řešíte běžně. Očekával jsem suchou, faktickou reakci s úředním sdělením jak věci jsou, ale na místo toho jsme se dostali k tomu, že mne jaksi až trapně osočuješ z psychického narušení a poukazuješ na pojem ,gamblerství', které se používá ve spojitosti s lidmi závislými primárně na výherních automatech, kdy já do podobného zařízení nikdy nevhodil ani desetikorunu, protože nevím proč. Ty hodláš čtenářům nejspíš zveřejnit, že po večerech místo hospody využívám virtuálního světa Warhammeru, kde se ale mám možnost setkávat s lidmi ze zahraničí a kde díky absenci českého jazyka dál rozvíjím svou znalost angličtiny. Pak ačkoli je mi 34 let, tak v tomto prostředí patřím v rámci našeho seskupení k těm mladším, takže i pokusy naznačit snad, že využívání internetových možností je infantilní, neobstojí.

Každopádně svůj postoj ke svému synovi jsi zveřejnil a já věřím, že občané ho budou mít pevně na zřeteli, neboť já si své články píši opravdu jen za sebe a možná i dílem demonstruji možnosti dnešní demokracie. Že se vám to nelíbí je jedna věc, ale že je to má ústavní možnost je věc druhá.

A prostě otče: já Tě mám lidsky rád.

S pozdravem ,psychicky narušený gambler'
Vladimír Hamral ml.


[ Aktuální známka: 2.25 ]

sipka Nejnovější inzeráty

28.2.2021 - Žleby
nabídka (Jiné)
Prodám plechovku garáž o r…
••• Všechny inzeráty •••

sipka Anketa

Kvalifikovanou většinou byl všem státům EU včetně ČR vnucen princip rozdělování uprchlíků podle kvót určovaných Evropskou komisí. To fakticky znamená jakékoliv množství a napořád. Přitom miganti k nám podle všeho ani nechtějí a značná části z nich se nikdy také neintegruje. Existují rizika bezpečnostní i zdravotní. Jak se máme zachovat?

  Všechny přijmout a pozvat i další, ať žije multikulti! Huj!
126 (126 hl.)
  Přijmout je. Oni se určitě integrují. Určitě jim všem hrozí nebezpečí.
5 (5 hl.)
  Vybírat si. Důsledně. Jen ty, teří mají sami zájem zde zůstat a chtějí se integrovat!
28 (28 hl.)
  Nedá se nic dělat, jen brblat u piva, EU je pán...
3 (3 hl.)
  Dát najevo nesouhlas, petice, demonstrace. Vláda se o nás nepostará, pokud ji nedonutíme!
156 (156 hl.)
  Je to v pr... Jdu si koupit žiletkový drát a samopal!
43 (43 hl.)


Celkem hlasovalo: 361

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.