sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 24. 11. 2009 •• Rubrika: » Index » Názory •• V. Hamral ml.

s_o Slalom mezi starci

Píše se rok 2026 a z Čáslavi se stává legendární středisko militantních gerontů, schopných mrštit svou berlu třicet metrů hrotem napřed tak, že trefí pravý oční důlek protivníka s fantastickou přesností. Vodranty byly vždy populární pro své mikroklima vypíchnuté Jarmilou, takže trénovat se bude opět tam. A ti moudří pokročilého věku si zbrušují své zubní protézy do zabijáckých hrotů již dnes, neboť média se netají tím, že přelomovým je rok 2020.
Pokud i jindy loajální deníky našeho progresivně idiokratického systému připouští, že v roce 2020 nebude již jedna z nejsilnějších populací národa - takzvaných: Husákových dětí - schopna finančně zajistit důchodcovskou populaci, je zde tradičně zásadní šance na skutečnost, že krach důchodového systému přijde ještě dřív. Zde se však s přemýšlením nekončí, neboť za tímto trendem sedí další, který říká, že Husákovy děti jsou opravdu enormně silnou vlnou, tedy po nich přijde - logicky - vlna slabá, která nebude mít šanci uplatit rostoucí hradbu starých jakkoli.

Nasaďme tedy růžové brýle a soustřeďme se opravdu jen na budoucnost nepříliš vzdálenou, neboť komplexní prognózy sahající do vzdálenější budoucnosti jsou v tomto směru víc než depresivní. A nám opravdu stačí jen ten rok 2020.

Odchod do důchodu bude zvýšen na hranici 70 let, kdy v ten samý moment vydává statistický úřad informaci, že průměrný věk dožití Čecha je 72,6 roku a již nepíše o kvalitě života posledních pěti let většiny starců směřujících ke konci. Máme zde tedy hezoučkou možnost, že majoritní část populace těšící se do důchodu bude trpět zdravotními neduhy již na konci své produktivní fáze a ty dva, tři roky v hypotetickém důchodu stráví rozčarováním nad zcela nedostatečnou almužnou na svou existenci.

Pokud jste předchozí odstavec četli třebas jen za malým dílem přípustný, věřte, že je nesmyslný zcela, protože předpokládá, že do důchodu odchází sedmdesátiletý ZAMĚSTNANEC, že? A kolik znáte sedmdesátiletých zaměstnanců? Ono, kolik jich znáte šedesátiletých? A pokud budeme upřímní: víte kolik padesátiletých chlapů se dá na alkohol z důvodu, že jim v šesti pracovních pohovorech za sebou otevřeně naznačili, že na zaměstnání jsou již příliš staří? Pohodlně bychom jimi zastoupili celou populaci Čáslavi a ani bychom nepotřebovali využít všechny kraje naší země zaslíbené.
Starý kuřák

Existuje zde ale velmi vtipná berlička systému, který vám nadšeně zopakuje, že soudci a herci chodí do důchodu v sedmdesáti; pak je zde tedy logicky jediná možnost: vyplnit Čáslav soudci a herci. Systém by to i podporoval, protože na plzeňských právech prý dostanete titul za čtvrt roku a hercem je zde každý, neb náš národ stojí na Senu a fackách od Trošky, že jo? So pathetic...

Nu, ale neodklánějme se od reálné perspektivy příliš, protože dalším špíčkem, který bude nasazen na českého knechta je uzmutí mu jeho studijní periody z času započítávaného do produktivní fáze. Lidsky řečeno: vzdělání se přestane započítávat do odpracovaného času v rámci společnosti. Oh ano, my odhodlaní primitivové lámající kámen paží jsme na vzdělání nikdy moc nedali, protože náš žebříček hodnot dlí jinde, však jsou mezi námi tací, co skilu ducha obětují mnoho let v dosažení maximální socializace a ti by měli nyní ostrouhat. Fakticky samotný systém tak označí vzdělání za nedůležité a lidé v honbě za tenčící se možností důchodu začnou pracovat co nejdříve, protože odpracované roky se stanou strašákem již v nejbližších letech, neboť tak jako všechno, má se prodloužit i počet odpracovaných let celkem umožňujících vůbec nějakou vidinu důchodu. Čili: všechno je to vulvou ke zdi a jeden bude 'držkou orat zem' v bláhové naději na post-pracovní dožití.

Ostatně, že tento stát vulgárně přistupuje k tomu poslednímu, co nám ještě zůstalo: ke schopnosti použít někdy svou hlavu - jasně nasvědčuje i v našich končinách populární kauza Grygara, který odmítl půl milionu schovaných za cenou z výjimečně altruistického důvodu likvidace základního výzkumu. Když pochopíte rozměr odfinancování toho, co posouvá prakticky evoluci společnosti vpřed, přestanete dokonce zuřit i na pokladní v Lídlu pro jejich laxnost a želví forhand na kase, neboť ty nebohé ženy se jistě utápí v hlubokém dilema nad akceptací zániku české vědy. Přestaňte být na pět minut čáslaváky a přečtěte si, či ještě lépe signujte zde: http://podpisova-akce.avcr.cz/ Pokud jste tak však již neučinili, neboť já věřím, že již dávno.

Čili závěrem, neboť jsem v plošné nemilosti odkojenců Blesku, že nepíši strohé výkřiky formy emotivních titulků...a vlastně v plošné nemilosti vůbec:

Mé schopnosti budu říkat 'bojová inkontinence' a budu legendou na poli tělesných tekutin. Jakmile uzřím pachole se skývou v ruce, svižně si ukrupnu do gatí, čímž mu instantně odeberu chuť na kůrku, načež na něj vyvalím některou ze svých protéz a začnu sípat dechem kmeta před akutním infarktem. To ho věřím traumatizuje natolik, že krajíc v hrůze upustí a já budu mít další den k dobru.
Bez domova

Budu se přátelit s Kajetánem, stejně zuřivým a nemilosrdným fosilem věku sedmdesáti let, který bude disponovat nádherně pracujícími 'bércáky' neléčeného diabetes, z nichž bude schopen tlakem vymačkávat nekrotickou tkáň do fantastické vzdálenosti sedmi metrů, prakticky na každého, kdo se kolem nás objeví s něčím k jídlu.

Pít budeme dešťovku, protože v našich časech bude již průmysl Čáslavi na zcela ekologické úrovni - nebude tu žádný, takže nebude nic, co by nám kalilo vodu a my budeme moci naplno terorizovat těch 36 produktivních, kteří v našem městě násilně zůstali, neboť jsou ovládáni stejně despotickými geronty jako jsme my, protože systém nám jinou možnost jednoduše NEDAL!

Enfant terrible a desperát delegovaný hvězdnými ČN

V. Hamral ml. v.r.

[ Aktuální známka: 2.29 ]

sipka Nejnovější inzeráty

28.2.2021 - Žleby
nabídka (Jiné)
Prodám plechovku garáž o r…
••• Všechny inzeráty •••

sipka Anketa

Kvalifikovanou většinou byl všem státům EU včetně ČR vnucen princip rozdělování uprchlíků podle kvót určovaných Evropskou komisí. To fakticky znamená jakékoliv množství a napořád. Přitom miganti k nám podle všeho ani nechtějí a značná části z nich se nikdy také neintegruje. Existují rizika bezpečnostní i zdravotní. Jak se máme zachovat?

  Všechny přijmout a pozvat i další, ať žije multikulti! Huj!
126 (126 hl.)
  Přijmout je. Oni se určitě integrují. Určitě jim všem hrozí nebezpečí.
5 (5 hl.)
  Vybírat si. Důsledně. Jen ty, teří mají sami zájem zde zůstat a chtějí se integrovat!
28 (28 hl.)
  Nedá se nic dělat, jen brblat u piva, EU je pán...
3 (3 hl.)
  Dát najevo nesouhlas, petice, demonstrace. Vláda se o nás nepostará, pokud ji nedonutíme!
156 (156 hl.)
  Je to v pr... Jdu si koupit žiletkový drát a samopal!
43 (43 hl.)


Celkem hlasovalo: 361

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.