sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 18. 07. 2012 •• Rubrika: » Index » Sport » Plavání •• Jiří Baláš

s_o Mistrovské soutěže plavců

Letní měsíce červen a červenec byly pro čáslavské plavce z Plaveckého klubu Pandora ve znamení vrcholných domácích i zahraničních soutěží.
Na začátku června se šestice čáslavských plavců odcestovala do Vídně na Vienna International Chamopinships. V mezinárodní konkurenci se na stupně vítězů mezi dvanáctiletými postavil Matěj Kučera na 50 a 100 m prsa a 50 a 100 m kraul. V kategorii masters patřili mezi medailisty Andrea a Jiří Balášovi. Andrea Balášová přidala stříbro na 100 m motýlek v open kategorii.

Celkem 13 plavců Plaveckého klubu Pandora se letos zúčastnilo domácích vrcholů letní sezóny v jednotlivých kategoriích.

Nejprve zahájili nejmladší žáci. Desetiletí odcestovali na Letní pohár ČR do Plzně. Ze čtveřice čáslavských plavců Línek Richard, Míšek Michal, Procházková Anna a Suchý Ondřej se nejlépe představil posledně jmenovaný, který na 50 m motýlek obsadil 10. místo.

Ve stejném termínu se konal také Letní pohár ČR jedenáctiletého žactva v Domažlicích. Sem přijela dvojice plavců Plaveckého klubu Pandora Martin Šedivý a Adam Ťok. Adam předvedl dobrou formu a na 50 m kraul dohmátl na 6. pozici.

Následující víkend bojovali na Mistrovství ČR mladší žáci (dvanáctiletí) v Prostějově. Jediný čáslavský zástupce Matěj Kučera se představil ve skvělé formě a vybojoval vynikající bronzovou medaili na 100 m kraul!!! Vynikající výkon doplnil 4. místem na 50 m kraul a 5. místem na 100 m prsa.

Stejný víkend, ale v jiné části republiky se konalo Mistrovství ČR staršího žactva na padesátimetrovém bazénu v Českých Budějovicích. Ze dvojice čáslavských plavkyň (Anna Daňková a Tereza Poláková) se lépe umístila Tereza a na 200 m motýlek dohmátla na 16. pozici.

Dalším domácím šampionátem bylo Mistrovství ČR dorostu. V brněnské padesátce se představila trojice plavců Plaveckého klubu Pandora – Martin Kárný, Michaela Kommová, Daniel Ťok. Ve skvělé formě se představil patnáctiletý Martin Kárný, který mezi mladšími dorostenci vybojoval účast ve finále na 100 a 200 m prsa. V obou finálových závodech dohmátl shodně na nepopulárním 4. místě.

Na mezinárodním poli se v polovině června představila trenérská dvojice čáslavského klubu. Andrea a Jiří Balášovi bojovali v italském Riccione na mistrovství světa 14. FINA Masters World Championships. Ve své kategorii oba vybojovali umístění v první desítce. Andrea Balášová dohmátla na 6. místě na 200 m motýlek a na 100 m motýlek obsadila konečnou 8. pozici. Jiří Baláš vybojoval 9. místo na 50 m motýlek a 12. místo na 50 m prsa.

Posledním závodem letní sezóny bylo pro čáslavské plavce Letní mistrovství ČR v Praze na Podolí. Jediným účastníkem Plaveckého klubu Pandora byl plavající trenér Jiří Baláš, který se z pracovních důvodů přestavil pouze na 50 m motýlek a mezi nejlepší se letos neprobojoval.

[ Aktuální známka: 2.00 ]

sipka Nejnovější inzeráty

sipka Anketa

MN Čáslav nepochybně prochází minimálně obtížným obdobím. V krátké době dvě změny ředitele, předtím COVID a souběžně s tím i značné, možná i trochu neuvážené personální změny. Primáři dávají výpovědi, s nimi i zkušení lékaři a sestry, rehabilitační pracovnice. Flustrace, problémy s komunikací mezi odděleními, ztráta víry v budoucnost. Příčin je jistě více, těžko určit co je "to hlavní". Co si myslíte Vy, jak naše nemocnice dopadne?

  COVID odezní a vše bude zase fajn.
3 (3 hl.)
  Budeme se v problémech plácat pár let ale ustojíme to!
0 (0 hl.)
  Tohle fakt nevím...
1 (1 hl.)
  Připomíná mi to Kutnou Horu, teď je z ní přívěšek Kolína.
4 (4 hl.)
  Nevidím už moc šancí na záchranu.
4 (4 hl.)
  Je to v prčicích... (nebo tak nějak)
0 (0 hl.)
  Je to záměr! Zdecimovat a někomu prodat!
2 (2 hl.)


Celkem hlasovalo: 14

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.