sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 17. 01. 2013 •• Rubrika: » Index » Sport » Plavání •• Jiří Baláš

s_o Loňské bilancování plaveckého klubu

Plavci z čáslavského Plaveckého klub Pandora v loňském roce nadále tvrdě pracovali. To se také projevilo na výsledcích, které předvedli na domácí i zahraniční scéně.
V roce 2012 se čáslavští plavci představili na několika desítkách závodů doma a v zahraničí a zúčastnili se domácích mistrovství všech věkových kategorií.

Nejmladší bojovali v létě i v zimě na Poháru ČR desetiletého žactva (Richard Línek, Michal Míšek, Anna Procházková, Ondřej Suchý) a Poháru ČR jedenáctiletého žactva ( Adam Ťok ). Z výše jmenovaných se umístil nejlépe Adam Ťok, který se nejlépe umístil na 50 m kraul na 6. místě.

Čest mladších žáků za Čáslav hájil dvanáctiletý Matěj Kučera. Ten se dokázal na oba mistrovské závody skvěle připravit. V létě vybojoval bronz na 100 m kraul, v zimě pak obhájil bronz na 100 m kraul a přidal další bronzovou medaili na 50 m kraul.

Matěj Kučera
Na 3. místě - vpravo, červené tričko - je Matěj Kučera, 3. místo na 50 a 100 m kraul na MČR dvanáctiletého žactva

Mezi staršími žáky se na Mistrovství ČR probojovala dvojice děvčat Anna Daňková a Tereza Poláková, které v zimě doplnil ještě Denis Peroutka.

Také dorostenci se pravidelně představují na Mistrovství ČR dorostu. V létě se představila mezi nejlepšími trojice čáslavských (Martin Kárný, Michaela Kommová a Daniel Ťok), v zimě se připojil ještě Jakub Burian. Dorostenci, kterých se v jednotlivých závodech může nominovat dle disciplíny pouze 16-20 z celé ČR, se také představili velice dobře. V létě se Martin Kárný probojoval mezi mladšími dorostenci 2x do finále na 100 a 200 m prsa, kde skončil shodně na 4. místě. V zimě Martin bojoval ve finále 3x (50, 100 a 200 m prsa) a nejlépe se umístil na 6. příčce na nejdelší prsařské trati. Dalším finalistou za Čáslav byl v zimě Jakub Burian na 200 m motýl. V zimě se koná spojené Mistrovství ČR dorostu a dospělých a díky tomu se Plavecký klub Pandora představil i ve štafetových závodech, kde pěkný výsledek vybojovala štafeta na 4x100 m polohově ve složení Baláš, Kárný, Burian a Ťok a umístila se na 13. místě. Mezi dospělými závodí za Plavecký klub Pandora trenérská dvojice Andrea a Jiří Balášovi. Oba trenéři se představili i na Mistrovství ČR, kde v zimě Jiří Baláš obsadil v kategorii open 14. místo na 50 m prsa a Andrea Balášová 15. místo na 50 m motýl.

ZMČR - štafeta 4x100
ZMČR - štafeta 4x100 m polohový závod na Zimním mistropvství ČR dorostu a dospělých - zleva Daniel Ťok, Martin Kárný, Jiří Baláš, Jakub Burian

„Plavecký klub Pandora přesto, že se řadí mezi velikostně malé oddíly, patří k pouze málo klubům v České republice, které mají své plavce pravidelně na Mistrovstvích ČR všech věkových kategorií a má také své zástupce v celorepublikovém Sportovním centru mládeže! Loňský rok považuji za úspěšný a doufáme, že se v již letošním roce podaří navázat nebo ještě lépe vylepšit výsledky z minulého roku,“ doplnil trenér Jiří Baláš.

[ Aktuální známka: 2.33 ]

sipka Nejnovější inzeráty

sipka Anketa

MN Čáslav nepochybně prochází minimálně obtížným obdobím. V krátké době dvě změny ředitele, předtím COVID a souběžně s tím i značné, možná i trochu neuvážené personální změny. Primáři dávají výpovědi, s nimi i zkušení lékaři a sestry, rehabilitační pracovnice. Flustrace, problémy s komunikací mezi odděleními, ztráta víry v budoucnost. Příčin je jistě více, těžko určit co je "to hlavní". Co si myslíte Vy, jak naše nemocnice dopadne?

  COVID odezní a vše bude zase fajn.
3 (3 hl.)
  Budeme se v problémech plácat pár let ale ustojíme to!
0 (0 hl.)
  Tohle fakt nevím...
1 (1 hl.)
  Připomíná mi to Kutnou Horu, teď je z ní přívěšek Kolína.
4 (4 hl.)
  Nevidím už moc šancí na záchranu.
4 (4 hl.)
  Je to v prčicích... (nebo tak nějak)
0 (0 hl.)
  Je to záměr! Zdecimovat a někomu prodat!
2 (2 hl.)


Celkem hlasovalo: 14

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.