sipka
Index Kultura Inzerce Firmy Rubriky Odkazy

sipka Reklama

sipka Program kin v regionu

Dnes : Dnes se nehraje žádný film!
Zítra : Zítra se nehraje žádný film!
Pozítří : Pozítří se nehraje žádný film!
Kompletní program kin

sipka Kalendář akcí

<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
dnešekčlánekakce

sipka Program divadel v regionu

Tento týden : Tento týden není žádné další představení!
Příští týden : Příští týden není žádné představení!
Kompletní program divadel

sipka Krátké zprávy

sipka Vyhledávání

Hledej v Čáslavsko.net!


Rozšířené vyhledávání

sipka Nástěnka

sipka Databáze firem

Databáze firem na Čáslavsku
    Obory:
Nejste v seznamu?
Chcete upravit nebo rozšířit údaje?
VDSOFT.EU - Správa serverů, sítí a bezpečnost v IT
DELTA ENGINEERING KOLÍN - CNC Obrábění, výroba přípravků a prototypů
 23. 01. 2015 •• Rubrika: » Index » Sport » Plavání •• Jiří Baláš

s_o Pandora koncem roku získala řadu dobrých umístění.

Plavecký klub Pandora ani během podzimu nezahálel. Během domácích i zahraničních závodů předvedli čáslavští plavci řadů dobrých výsledků.
Starší plavci se zúčastnili tří kol Českého poháru (v říjnu v Plzni, v listopadu v Jihlavě a v Brně). Mezi konkurencí nejlepších domácích a řady zahraničních plavců se bohužel do finálových bojů (mezi 6 nejlepších plavců) nikdo neprobojoval.

Na konci listopadu se představili čáslavští mladší plavci nejprve na Poháru Středočeského kraje žactva v Berouně – Bulandrová, Jelínek, Nováková, Poláková A., Zvolský. Z nejmladších čáslavských plavců se na stupně vítězů nikdo neprobojoval.

Následně starší žáci bojovali v Příbrami na Přeboru Středočeského kraje žactva – Kučera, Mrázek, Procházková, Rajmová a Ťok. Z nich dvojice Kučera a Ťok vybojovala celkem 15 medailí. Úspěšnější byl Adam Ťok, který získal 9 medailí (3x zlato a 6x stříbro). Také nejstarší žák Matěj Kučera ve všech svých startech získal medaili (2x zlato, 4x stříbro).

Prosinec byl pro plavce ve znamení domácích šampionátů. Na české části Poháru ČR 10-ti a 11-ti letého žactva v Plzni se představil Vojtěch Zvolský, který obsadil nejlépe 9. místo na 100 m prsu. Druhým účastníkem byl Matěj Jelínek, který se nejlépe umístil na 50 m znak na 24. místě.

Mezi nejlepší starší žáky se nominoval Matěj Kučera, který na Mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici ve svém závěrečném startu vybojoval bronzovou medaili na 100 m kraul. Štěstí mu chybělo v dalších startech, když obsadil 4. místo na 100 m polohově a 50 m kraul.

Závěr plaveckého roku se konal v Plzni, kde se konalo Zimní mistrovství ČR, kam se nominovala pětice čáslavských plavců (Baláš, Balášová, Burian a dorostenci Daňková a Kárný) a do mužské štafety byl ještě doplněn Kučera. Všichni čáslavští plavci předvedli dobré výsledky. Dorostenci vybojovali celkem 3 umístění ve finálových bojích. Starší dorostenec Martin Kárný se umístil na celkovém 7. místě ve finále 200 m prsa a mladší dorostenka Anna Daňková vybojovala finálové 7. místo na 50 m kraul a 8. místo na 50 m znak.

Čáslavský Plavecký klub Pandora děkuje za přízeň všem svým příznivcům a sponzorům městu Čáslav, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., www.sport-d.cz, Autoservis Pavel Tulach, Michal Procházka – zemědělská výroba, Martin Mrázek – Starožitnosti a umění a Ing. Milan Polák a přeje všem úspěšný rok 2015.

[ Aktuální známka: 2.00 ]

sipka Nejnovější inzeráty

sipka Anketa

MN Čáslav nepochybně prochází minimálně obtížným obdobím. V krátké době dvě změny ředitele, předtím COVID a souběžně s tím i značné, možná i trochu neuvážené personální změny. Primáři dávají výpovědi, s nimi i zkušení lékaři a sestry, rehabilitační pracovnice. Flustrace, problémy s komunikací mezi odděleními, ztráta víry v budoucnost. Příčin je jistě více, těžko určit co je "to hlavní". Co si myslíte Vy, jak naše nemocnice dopadne?

  COVID odezní a vše bude zase fajn.
3 (3 hl.)
  Budeme se v problémech plácat pár let ale ustojíme to!
0 (0 hl.)
  Tohle fakt nevím...
1 (1 hl.)
  Připomíná mi to Kutnou Horu, teď je z ní přívěšek Kolína.
4 (4 hl.)
  Nevidím už moc šancí na záchranu.
4 (4 hl.)
  Je to v prčicích... (nebo tak nějak)
0 (0 hl.)
  Je to záměr! Zdecimovat a někomu prodat!
2 (2 hl.)


Celkem hlasovalo: 14

sipka Nejvíce komentované

Databáze je prázdná!

sipka Důležité telefony a info.

Integrovaný záchr. systém: 112
Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Městská Policie: 156
Lék. pohotovost: 327 503 484
Dětská pohotovost: 327 305 187
Zubní pohot. Rozpis Čáslav
Lékárny s pohotovostní službou
Pro alergiky: Pylový zpravodaj
Nabídka úřadu práce.
Jak přidat firmu do adresáře firem.

sipka Vtip pro Vás

Čáslav, Kutná hora a okolí - Kryšpín : Nějak se v tom ztrácím, pane. Co je to tedy vlastně ta svoboda slova? Znamená to, mít stejný názor jako Vy, nebo radši držet hubu?

sipka informace

Čáslavsko.net
Copyright Kryšpín, 2006

Kontakt (mail):
redakce(at)caslavsko(dot)net
admin(at)caslavsko(dot)net
(at) znamená zavináč @ a (dot) tečku .
Náš server podporuje:
Mozilla Sidebar (náhled, přidat)
Mozilla Search plugin přidat
Přidej na Seznam Přidej na Google

sipka Spřízněné weby

©2006 by Kryšpín | ATOM | RSS | WAP | Administrace | |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Hostujeme u společnosti VDSOFT.EU.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Kopírování zde uvedených materiálů je bez souhlasu autorů zakázané a autoři za jejich uveřejnění nenesou žádnou odpovědnost. Uveřejněné články, příspěvky nebo komentáře etc. nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.